NOVINKY

arr3Videonávody a prezentace výrobků HabysNa kanále youtube naleznete ukázková či instruktážní videa společnosti Habys, která Vám určitě... arr36.3.2018- Inteligentní masážní stůl Smart s unikátní konstrukcíNový inteligentní masážní stůl Smart je vybaven příčnou výztuží, potaženými ocelovými lanky s... arr3Nové barvy čalounění Vinyl Flex  Od dubna 2016 jsou v nabídce další tři barvy čalounění k masážním stolům a příslušenství k...

ANKETA

Při práci maséra dáváte přednost materiálu od výrobců:

z ČR z ČR 41% z EU z EU 20% z Číny z Číny 18% Nezáleží na tom Nezáleží na tom 21%

HyperZboží.cz

 

Naše podnikání je chráněno Centrálním registrem dlužníků


Novinky
 
Jednorázový potah na podhlavník je vyyroben z
Jednorázová pokrývka podhlavníku s gumou

Cena 6 KčInteligentní masážní stůl Smart je vybaven příčnou
Masážní stůl Smart

Cena 12 699 Kč


ProSportMasér.cz - internetový obchod, autorizovaný distributor firmy HABYS (výrobce masážních a rehabilitačních stolů)

Dodáváme také potřeby ke každodenní práci masérů, např. chladící potřeby, oleje a emulze, kinesio tape, tejpovací pásky.

Našimi zákazníky jsou jak některé prvoligové a vrcholové kluby různých sportů, tak i amatérské kluby a sportovci, maséři ze soukromého sektoru, kosmetické salony, ale i lékaři, fyzioterapeuti a rehabilitační centra.

Medsport Pro a Allano One

Při práci

Na tomto eshopu se nacházejí produkty, které by měl mít ve své výbavě sportovní masér, popř. zdravotník při sportovních akcích i na té nejnižší úrovni všech sportů.

Produkty zde zařazené ve většině případů mám sám vyzkoušené nebo doporučené některými kolegy - maséry ve sportovních klubech.

Sortiment se bude postupně rozšiřovat (stále probíhají jednání s dalšími dodavateli).

Pokud máte zájem o zboží, které zde není uvedené, neváhejte mě kontaktovat.

Budu se snažit Vám vyhovět a požadované zboží zařadit do nabídky, která se bude nadále rozšiřovat také dle podnětů zákazníků.