DOPRAVA A PLATBA
Doprava a platba

Doprava:

Zboží zasíláme balíkem prostřednictvím České pošty nebo kurýrem DPD (masážní stoly a příslušenství k nim jsou doručovány kurýrem DPD či DHL přímo od výrobce).

Poštovné pro zásilky v ČR je ve výši:

a) Balík Na poštu - 140 Kč

b) Balík Do ruky - 140 Kč

c) Kurýr DPD - 140 Kč

d) Zásilkovna - 100 Kč

Poštovné do zahraničí se řídí dle aktuálního ceníku přepravců, je vypočítáváno pro každou jednotlivou objednávku a zákazník je o ceně poštovného do zahraničí informován před odesláním zboží. (platba za zboží je možná v EUR).

Poštovné neúčtujeme, pokud částka objednávky přesáhne 4.000 Kč (neplatí pro odesílání do zahraničí, kde se cena poštovného řídí dle aktuálního ceníku přepravců).

Způsob platby:

a) Dobírkou - ve výši 40 Kč (zboží je zaplaceno kupujícím v hotovosti při převzetí zásilky od České pošty nebo kurýra DPD)

b) Převodem na účet - zdarma (kupující obdrží následně po potvrzení objednávky e-mailem zálohovou fakturu k bezhotovostní úhradě, po připsání platby na účet prodávajícího je zboží expedováno).

c) V hotovosti při osobním odběru - tato možnost od 1. března 2017 není k dispozici z důvodu EET. Osobní odběr zboží v Chlumci nad Cidlinou je možný po předchozí úhradě na účet.


Platba předem je vyžadována při objednávce všech masážních stolů HABYS a příslušenství k nim. Stoly jsou vyráběné na zakázku v zahraničí pro konkrétního zákazníka dle jeho požadavků. NEJEDNÁ SE O STOLY DOVEZENÉ Z ČÍNY !!!

Dodací lhůta je běžně do 1 týdne, masérské stoly i příslušenství mají dodací lhůtu cca 10-30 dní (jsou vyráběné na zakázku). Zákazník je o předběžném datu doručení informován poté, co výrobce přijme zakázku a sdělí předběžné datum expedice.

Zboží, které je skladem, expedujeme následující den-dva po přijetí objednávky.

Po expedici zboží informujeme zákazníky SMS zprávou, případně emailem.

Balné neúčtujeme.